Check Point 600 Appliances - bezpieczeństwo dla małych przedsiębiorstw

informacja prasowa 16-05-2013, 12:15

Check Point Software Technologies, lider w dziedzinie bezpieczeństwa Internetu, wprowadził na rynek nowe urządzenia z serii 600 Appliances. Urządzenia są łatwe w zarządzaniu i zapewniają pełne bezpieczeństwo idealnie skonfigurowane na potrzeby małych przedsiębiorstw. Rozwiązanie, obejmuje ochronę przed najnowszymi cyberatakami.

Według najnowszego raportu Verizon1, spośród 621 potwierdzonych wycieków danych, które były przedmiotem badania, blisko połowa dotyczyła firm zatrudniających mniej niż 1000 pracowników. Coraz częściej cyberprzestępcy obierają za cel mniejsze przedsiębiorstwa, gdyż nie posiadają one tak złożonych zabezpieczeń jak wielkie korporacje.

Check Point 600 Appliances

Urządzenia z serii 600 Appliances firmy Check Point zapewniają kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa gwarantujące, że dane oraz pracownicy firmy są cały czas chronieni. Urządzenia 600 Appliances posiadają wbudowane funkcjonalności godne wielkich korporacji, włączając w to firewall, VPN, ochronę przed włamaniami (IPS), systemy antywirusowe i antyspamowe, mechanizmy kontroli aplikacji i filtracji adresów URL. Co najciekawsze, produkty z serii 600 mają dokładnie tę samą wersję firewalla i funkcjonalności zapobiegających włamaniom, co inne produkty firmy Check Point, z których korzystają firmy z listy Fortune 100. Urządzenia z serii 600 Appliances to niedrogie, uniwersalne rozwiązanie bezpieczeństwa o wiodącej na rynku wydajności osiągającej przepustowość na firewallu rzędu 1,5 GPS oraz wynik 37 jednostek SecurityPower™. Urządzenia 600 Appliances są proste w instalacji i obsłudze. Elastyczne opcje zarządzania dostępne za pośrednictwem strony Web są prezentowane w prosty i intuicyjny sposób. Dodatkowo preinstalowane polityki bezpieczeństwa sprawiają, że instalacja systemu bezpieczeństwa w małej firmie może być kwestią kilku minut.

W tej chwili celem cyberataków są nie tylko większe przedsiębiorstwa - okazuje się, że małe firmy zatrudniające poniżej 100 pracowników są również łakomym kąskiem, niezależnie od sektora rynku, mówi Dorit Dor, wiceprezes ds. produktów w Check Point. Ze względu na niewielkie zasoby, małe przedsiębiorstwa często nie mają odpowiednich możliwości ochrony przed atakiem doświadczonego hakera. Urządzenia z serii 600 Appliances rozwiązują ten problem i zapewniają małym firmom niedrogi, a zarazem kompletny system bezpieczeństwa.

Najważniejsze zalety 600 Appliances firmy Check Point:

• Niedrogie rozwiązanie oferujące bezpieczeństwo na poziomie korporacji w cenie od 399$

• Jedno urządzenie do dostępu do Internetu, połączenia do sieci i funkcji bezpieczeństwa

• Doskonałe rozwiązania Firewall, IPS, Next-Generation Firewall i Threat Prevention

• Proste i intuicyjne zarządzanie dla małych przedsiębiorstw oparte o interfejs w technologii Web

• Możliwość skonfigurowania wielu sieci bezprzewodowych, co pozwala na dostęp do Internetu dla gości z ograniczeniem dostępu to firmowej sieci

Na serię 600 Appliances składają się trzy modele (620, 640 oraz 680). Ceny zaczynają się od 399$. Każdy z modeli może być opcjonalnie wyposażony w moduł Wi-Fi. Aby uzyskać więcej informacji na temat funkcjonalności i specyfikacji produktów, odwiedź stronę

W Polsce urządzenia z serii 600 Appliances dostępne są u dystrybutorów produktów Check Point tj. w Clico Sp. z o.o. oraz RRC Poland Sp. z o.o.

 

1Verizon, "2013 Data Breach Investigations Report", April 22, 2013***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy