Chcesz sprzedać lub wynająć mieszkanie?

21-11-2019, 07:24

Jeśli zastanawiasz się nad wynajmem lub sprzedażą swojego mieszkania, bez wątpienia wiesz już, jakie są Twoje priorytety. Chciałbyś pewnie dotrzeć do szerokiej bazy klientów i zrobić na nich doskonałe wrażenie? Niezależnie od tego, jakie jeszcze masz wymagania, warto, abyś skorzystał z pomocy zaufanego biura nieruchomości, które pomoże Ci przejść przez wszystkie formalności.

klucze

Fot. materiały prasowe

Dlaczego warto skorzystać z usług biura nieruchomości?

Katowice to jedno z tych miast w Polsce, które w ostatnich latach rozwija się wyjątkowo szybko, a co za tym idzie, rynek nieruchomości jest tu bardzo duży. W związku z tym, wynajem lub sprzedaż domu czy mieszkania to wymagający proces, który pociąga za sobą wiele przygotowań i czynności formalno-prawnych. Niezbędna jest przy tym wiedza i doświadczenie, które pomogą znaleźć najlepszą opcję, a jednocześnie uniknąć późniejszych problemów, które mogłyby być wynikiem niedopełnienia wszystkich formalności.

Jakie zatem konkretne korzyści możesz uzyskać, korzystając z oferty wyspecjalizowanego biura, zajmującego się nieruchomościami? Przede wszystkim zyskujesz czas dla siebie i swoich bliskich. Mając zaufanego doradcę, możesz przekazać w jego ręce takie zadania jak redagowanie ogłoszeń i zamieszczanie ich w odpowiednich miejscach, na przykład na portalach internetowych. Dzięki nowoczesnym metodami komunikacji i dobrej reklamie, Twoje ogłoszenie dotrze do wielu potencjalnych zainteresowanych.

Kolejny atut współpracy z biurem nieruchomości Re/Max to większy zysk dla Ciebie. Działając na rynku już od wielu lat, agencja posiada szeroką wiedzę i umiejętności, dzięki którym może podnieść cenę Twojej nieruchomości nawet o 25%!

Jakich działań promocyjnych możesz się spodziewać?

Oferta biura Re/Max obejmuje wiele działań promocyjnych, które sprawią, że Twój dom lub mieszkanie zabłyśnie na katowickim rynku. Wśród dostępnych usług znajduje się nie tylko sesja zdjęciowa lokalu i jego merytoryczny opis, które zostaną zamieszczone na odpowiednich portalach, ale również wirtualny spacer. Jest to atrakcyjna forma promocji, która na pewno przyciągnie uwagę nabywców.

Bardzo istotną usługą jest także Home Staging, który polega na takim przygotowaniu nieruchomości, by prezentowała się idealnie. Może to być remont, generalne sprzątanie, ale także drobna zmiana wystroju, by wnętrza prezentowały się nowocześnie i przytulnie. Dzięki tym zabiegom czas oczekiwania na najemcę lub kupca może skrócić się nawet o 40%!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nieruchomości
To warto przeczytać


fot. Ericsson


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: