Chcesz iPhone? Załóż konto w iTunes

15-06-2007, 17:19

Wymóg posiadania konta w internetowym sklepie iTunes nałożyła na amerykańskich klientów iPhone'a firma Apple - producent urządzenia.

"Aby użyć iPhone'a będziesz potrzebować konta w sklepie iTunes. Jeśli już je posiadasz upewnij się, że znasz swoją nazwę użytkownika i hasło. W przeciwnym razie powinieneś założyć konto już teraz, żeby zaoszczędzić czas w przyszłości." - informuje swoich klientów Apple.

Sprawą zapewne zainteresują się organizacje odpowiedzialne za zwalczanie nieuczciwej konkurencji oraz ochronę praw konsumenta. Apple - wykorzystując spore zainteresowanie nadchodzącym produktem - za wszelką cenę próbuje pozyskać kolejnych użytkowników iTunes, a jednocześnie ominąć pośrednictwo AT&T przy rozliczaniu się z klientami.

Oczywistym jest fakt, iż część klientów może nie być zainteresowana ofertą dostępną w iTunes, a w skrajnych przypadkach osoby te mogą nie mieć dostępu do komputera umożliwiającego obsługę internetowego sklepu Apple.

Przypomnijmy, że iPhone to urządzenie posiadające funkcje telefonu komórkowego oraz odtwarzacza mp3 iPod. Rynkowa premiera produktu nastąpić ma 29. czerwca bieżącego roku.

Źródło: The Utility Belt
Tematy pokrewne:  

tag odtwarzacze mp3tag iPodtag Apple
  
znajdź w serwisie

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy