Budujesz taras? Postaw na deski z drewna egzotycznego!

21-03-2019, 19:59

Deski tarasowe z drewna egzotycznego sprawią, że każdy taras lub balkon stanie się wyjątkową przestrzenią, której wystrój będzie dopracowany w najdrobniejszych detalach. Drewno egzotyczne, jak Bangkirai czy Garapa, to materiał który zagwarantuje wieloletnią trwałość przydomowej powierzchni. Poznaj ofertę DLH i dowiedz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupu produktów do aranżacji tarasów!

mat partnera, taras, kotek

Nowoczesny projekt – tradycyjne materiały! Zaufaj jakości DLH!

Współcześnie tarasy powstają z różnego rodzaju nowoczesnych materiałów, których ogromny asortyment znajdziecie na stronie internetowej DLH. Najbardziej tradycyjnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o ich budowę, wciąż są jednak deski wykonane z naturalnego drewna. Pozostają one jednymi z najbardziej przyjaznych materiałów wykorzystywanych przy budowie tarasów i balkonów. Ponadto produkty oferowane przez firmę DLH to deski wykonane z gęstego, twardego i wytrzymałego drewna, które jest naturalnie odporne na biodegradację i działanie szkodników. Dzięki temu są nie tylko przyjazne środowisku, a ich produkcja nie wiąże się z wytworzeniem nienadającego się do recyklingu plastiku i innych szkodliwych substancji – są również wyjątkowo trwałe, co pozwala na zminimalizowanie ilości odpadów powstających w wyniku ich eksploatacji.

Materiał pozyskiwany dzięki zrównoważonej gospodarce leśnej

Warto również podkreślić, że firma DLH korzysta wyłącznie ze źródeł oferujących dostęp do półproduktów pochodzących ze zrównoważonych upraw, których wykorzystywanie nie stanowi zagrożenia dla naturalnej gospodarki leśnej i leśnych ekosystemów. Dzięki temu wybierając produkty dostępne w sklepie DLH nasi klienci mogą mieć pewność, że wytworzenie zamówionych przez nich artykułów nie tylko nie miało szkodliwego wpływu na środowisko. Świadomy wybór produktów drewnianych oznaczonych certyfikatami przyczynia się bowiem bezpośrednio do zwiększenia poziomu ochrony lasów, z których w sposób zrównoważony pozyskuje się drzewa niezbędne do ich wytworzenia, a także do zmniejszenia popytu na produkty wytworzone dzięki niezrównoważonemu i zagrażającemu równowadze leśnych ekosystemów wykorzystaniu drzew. Weź odpowiedzialność za naturę i wybierz najlepsze z dostępnych naturalnych rozwiązań, czyli kolekcję egzotycznych desek tarasowych dostępnych w sklepach DLH zlokalizowanych w całej Polsce!


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag tarastag komunikat firmy
To warto przeczytaćfot. Chce.to
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: