Błękitne Tarasy

17-04-2018, 10:33

Firma deweloperska Baltic Home rozpoczęła sprzedaż apartamentów w nowopowstającej inwestycji Błękitne Tarasy. Jest ona położona w miejscowości Sianożęty, położonej w odległości 9 km od Kołobrzegu, nad pełnym morzem. Rozpoczęto już prace budowlane. Pierwsze lokale mają zostać oddane do użytku w kwietniu 2019 roku. Razem będzie ich 135.

błękitne tarasy

Czteropiętrowy budynek, wyposażony w cichobieżne windy, będzie mieć kształt litery L. Wewnątrz zostanie urządzony parking, na którym każdy z apartamentów będzie mieć przydzielone własne miejsce. Na zewnątrz zaaranżowany będzie teren rekreacyjno-wypoczynkowy. Budynek położony będzie tak, aby zapewnić maksymalne nasłonecznienie zarówno tego terenu, jak i mieszkań.

Apartamenty będą mieć różną powierzchnię, od 23 m2 do 80 m2. Będą się składały m.in z pokoju dziennego (living roomu) z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Powierzchnia tarasu wynosi przeciętnie około 20 m2, jedynie kilka lokali będzie posiadać tarasy dziesięciometrowe.

W apartamentach zostanie zainstalowane ogrzewanie najnowszej generacji – system ścienny 3Thermo. Jest to system podtynkowy, bez widocznych elementów grzewczych, bezawaryjny, obecnie najcichszy i najbardziej energooszczędny na rynku.

System 3Thermo posiada szereg zalet. W odróżnieniu od grzejników konwekcyjnych, nie powoduje wysuszania powietrza wewnątrz pomieszczeń, bowiem strumień ciepła nie przebiega od grzejnika do ściany zewnętrznej, a od ściany zewnętrznej w stronę pomieszczenia. Dzięki temu wilgotność względna wewnątrz pomieszczeń będzie się utrzymywać na poziomie 40 – 60%, co hamuje rozwój alergenów i stwarza komfortowe warunki dla mieszkańców. Grzejniki 3Thermo nie emitują pola elektromagnetycznego, nie przyciągają kurzu, nie wymagają czyszczenia i nie ulegają zapowietrzeniu.

Lokale będą wykańczane w trzech wersjach designu – Prowansja, Szara i Kolory Ziemi, według najwyższych, innowacyjnych standardów.

W budynku przewidziano miejsce dla wspólnej strefy fitness o powierzchni około 220 m² z dwoma basenami, jacuzzi, elementami siłowni, saunami i kącikiem zabaw dla dzieci.

Z okien niektórych apartamentów będzie można podziwiać plażę i otwarty Bałtyk. Sama miejscowość Sianożęty ma charakter rekreacyjno – uzdrowiskowy, wynikający z łagodnego, morskiego klimatu i wysokiego poziomu zawartości jodu w powietrzu. W sąsiedztwie znajduje się Woliński Park Narodowy z rezerwatem żubrów, szlak turystyki pieszej do najstarszych dębów w Polsce, XIX-wieczna latarnia morska w Gąskach. Przez Sianożęty przebiegają ciekawe trasy rowerowe. W sezonie z lotniska w Bagiczu odbywają się loty turystyczno - widokowe samolotem i motolotnią, zaś amatorzy mocnych wrażeń mogą skakać ze spadochronem. Pobliski Kołobrzeg stanowi bazę wypadową dla chętnych do zwiedzania duńskiej wyspy Bornholm.

Sianożęty, położone w bezpośrednim sąsiedztwie Ustronia Morskiego, są jednym z najbardziej malowniczych zakątków polskiego wybrzeża. Plaża jest szeroka i piaszczysta, woda w pełnym morzu – wolna od zanieczyszczeń, zaś na wydmach można spotkać charakterystyczne, rzadko występujące okazy roślinności. W sezonie letnim chętnie zjeżdżają się tu kuracjusze i wczasowicze, dla których organizowane są liczne atrakcje, jak np. przejażdżki konne, ogniska, rodeo, jajecznica ze strusiego jaja, itp.

Wszystko to sprawia, że inwestycja w apartament w Sianożętach z pewnością się opłaci. Ceny apartamentów kształtują się różnie, w zależności od kondygnacji, i wynosi od 8118 zł do 10516 zł brutto za jeden metr kwadratowy. Część lokali została już sprzedana. Inwestycja zostanie zrealizowana w dwóch etapach. W pierwszym zostaną zbudowane segmenty A i B, w których znajdzie się 60 apartamentów. W etapie drugim powstanie segment C z 75 apartamentami.

Łączna powierzchnia użytkowa apartamentów w segmentach A i B wyniesie 2382,18 m², natomiast powierzchnia wspólna - 521,16 m². Wielkości te w segmencie C wyniosą odpowiednio 3896,80 m² i 901,90 m².


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać


fot. Sarota PR


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.