Biznes Ponad Granicami. Największa polskojęzyczna konferencja w Azji

24-10-2016, 06:32

Coraz więcej Polaków wybiera życie niezależne od lokalizacji. Jeszcze więcej osób interesuje się tym, w jaki sposób można stworzyć źródło dochodu, którym można zarządzać z dowolnego miejsca na Ziemi. O tym. jak tego dokonać. opowiedzą praktycy na konferencji #EventBPG, która odbędzie się w listopadzie br. w Bangkoku.

Podczas wydarzenia odbędzie się również globalna premiera książki „Biblia e-biznesu. Nowy Testament”, zbiorowej publikacji poświęconej prowadzeniu skutecznego biznesu w internecie, która już w przedsprzedaży trafiła na listę bestsellerów.

Biznes Ponad Granicami

Kto wystąpi na konferencji?

Podczas trzech dni na scenie wystąpią m.in.:

 • Jason Hunt - bloger, przez wielu uznawany za króla polskiej blogosfery. Poza tym jest właścicielem wydawnictwa „Jason Hunt Books”, a także autorem książek „Bloger & Social Media”, „Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj” oraz „Thorn”, które sprzedały się w nakładzie 60 tysięcy egzemplarzy.
 • Rafał Brzoska - twórca Paczkomatów. Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl, czyli m.in. InPost.
 • Sławek Muturi - były konsultant zarządzania w Arthur Andersen i Deloitte. Osiągnął pełną wolność finansową. Dziś spędza swój czas podróżach (odwiedził wszystkie kraje na świecie). Zna 11 języków. Zajmuje się propagowaniem idei wolności finansowej.
 • Jakub Sobczak i Michał Połetek - twórcy pierwszej polskiej platformy finansowania społecznościowego – PolakPotrafi.pl.
 • Maciej Dutko - przedsiębiorca, szkoleniowiec i doradca (e-biznes, e-marketing, funkcjonalność stron internetowych). Audytor ofert sprzedażowych i stron WWW. Przez serwis WhitePress.pl uznany za jedną ze 100 najbardziej inspirujących osób polskiej branży interaktywnej. Twórca i właściciel Grupy Dutkon.pl.
 • Tomasz Rozmus - trader w całości oddany swojej pasji – rynkom finansowym. Jest jednym z najlepszych w Polsce ekspertów metod bazujących na wolumenie, czyli starej analizie amerykańskiej szkoły Richarda Wyckoffa.
 • Mac Walen - od 12 lat prowadzi z powodzeniem sieć szkół językowych w Tajlandii, Chinach i na Filipinach. Od ponad 10 lat zajmuje się z sukcesami inwestycjami na tajskiej giełdzie. W ciągu ostatnich lat zarobił ponad 4,5 mln $.
 • Marek Niedźwiedź - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorców w Wielkiej Brytanii. Stworzył tu i rozwinął (od 2010 r.) firmy w branży księgowej oraz nieruchomości komercyjnych. Jest członkiem Komisji najbardziej wpływowej organizacji pro-biznesowej w UK ‘Federation of Small Businesses’.
 • Piotr Motyl - twórca projektu BiznesPonadGranicami, a także konferencji #EventBPG. Pomaga w tworzeniu przedsiębiorstw ponad granicami. Ma 15-letnie doświadczenie w biznesie.

Jak będzie wyglądać konferencja #EventBPG?

Na #EventBPG spodziewanych jest ponad 100 uczestników. Z uwagi na tak duże zainteresowanie konferencja obędzie w Hotelu Mandarin w centrum Bangkoku.

Więcej szczegółów: event.biznesponadgranicami.pl


Warto przeczytać:

  Tematy pokrewne:  

  tag EventBPGtag Biznes Ponad Granicami
    
  znajdź w serwisie

  RSS  
  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy