Biorezonans - jak działa?

06-08-2020, 12:27

Biorezonans to nowoczesna metoda, która w leczeniu wykorzystuje naturalne fale elektromagnetyczne emitowane przez komórki organizmu. W założeniach tej metody wykorzystuje się wchodzące w skład indywidualnego dla każdego człowieka spektrum drgań jego tkanek fizjologicznych i patologicznych.

biorezonans

Można wyzdrowieć dzięki falom

Metoda biorezonansu jest całkowicie nieinwazyjna i bezpieczna dla pacjenta. Terapia jest pomocna i bardzo skuteczna w leczeniu: bóli kręgosłupa, stawów, rwy kulszowej, schorzeń układu krążenia, pokarmowego, oddechowego, mięśniowego i nerwowego (nerwice lękowe, depresje). Leczenie metodą BRT – to leczenie bez lęków, bezbolesne, bezinwazyjne, bez skutków ubocznych, tak dokuczliwych przy leczeniu metodami konwencjonalnymi. Aparat jest w pełni bezpieczny. Gdy nie pomagają tabletki i zastrzyki, skorzystaj z biorezonansu.

ALERGIA - CHOROBA CYWILIZACJI

W gabinecie biorezonansu i medycyny można wykonać testy alergiczne na 250 najpopularniejszych alergenach, takich jak: pokarmowe, wziewne, roztocza, spożywczo - chemiczne itd. Wykonanie testów alergologicznych jest bezbolesne, bezinwazyjne i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Testy wykonywane naszą metodą szczególnie polecamy przy diagnozowaniu alergii u małych dzieci i niemowląt. Wykonywane w ten sposób badanie jest całkowicie bezbolesne, bezstresowe, co jest dla małego dziecka bardzo istotne.

OTYŁOŚĆ

Rewelacyjna metoda poprawiająca przemianę materii z uwzględnieniem spalania nadmiaru tłuszczu w organizmie oraz zmniejszająca apetyt.

RZUĆ PALENIE

Terapia biorezonansem daje rewelacyjny efekt w likwidowaniu nałogu palenia (skuteczność 90%). Pozbawia ona pacjenta głodu nikotynowego. Cała terapia to jednorazowy zabieg, po którym palacz całkowicie traci ochotę na papierosa.

Zapraszamy do Gabinetu Biorezonansu i Estetyki w Lublinie przy ul. Lotniczej 5.


Źródło: Publikacja partnera. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag nolstag biorezonans
To warto przeczytać


fot. Symetria
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Grudzień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: