Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

W obecnym dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym, przedsiębiorstwa dążą do podnoszenia konkurencyjności. Jednym z elementów, które stanowią o przewadze nowoczesnej firmy, są dane i właściwie zrozumienie, jak je wykorzystać, aby osiągnąć postawiony cel. Tutaj rodzą się pytania, jak pozyskać dane użyteczne, jak je selekcjonować i analizować.

BIG DATA: Think Big CEE Congress

Odpowiedzią na te i inne pytania jest BIG DATA: Think Big CEE Congress, który stanowi unikalne i prestiżowe spotkanie najważniejszych przedstawicieli każdego sektora biznesu, administracji rządowej i samorządowej oraz mediów i nauki. Stwarza tym samym unikalną możliwość konfrontowania i wymiany doświadczeń z ekspertami zajmującymi się tą specyficzną i niezwykle rozwojową częścią działalności nie tylko w obszarze Big Data, ale także krajowego i międzynarodowego rynku, praktycznego wykorzystania technologii i rozwiązań.

Gwarantem wysokiego poziomu merytorycznego jest Rada Programowa pod przewodnictwem Prezesa Macieja Wituckiego oraz honorowym przewodnictwem Profesora Witolda Abramowicza. Wśród Rady Programowej zasiadają również m.in.:Dariusz Piotrowski, Członek Zarządu, Microsoft Polska; Aleš Bartůněk, Dyrektor Generalny, IBM Polska i kraje bałtyckie; Artur Waliszewski, Regional Business Director CEE, Google; Gertruda Uścińska, Prezes, Zakład Ubezpieczeń Społecznych; Krzysztof Szubert, Doradca Strategiczny, Pełnomocnik Ministra ds. Współpracy Międzynarodowej, Ministerstwo Cyfryzacji; Guillaume de Colonges, Prezes, Carrefour; Tomasz Czechowicz, Partner Zarządzający, Prezes Zarządu, Chief Investment Officer, MCI Management; Kinga Piecuch, Prezes Zarządu, SAP Polska.

Zachęcamy do odwiedzenia strony kongresu: www.bigdatacongress.pl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Następny artykuł » zamknij

FinTech zmienia sektor bankowy