Bezpłatne internetowe szkolenie dla właścicieli, managerów i pracowników salonów urody

08-09-2017, 13:40

Nie każda firma osiąga sukces. Jak podaje magazyn Forbes, mniej niż 30% wszystkich przedsiębiorstw ma szansę utrzymać się na rynku dłużej niż 5 lat, a jednym z sektorów, w których najtrudniej przetrwać jest branża hair & beauty. Podstawą rozwoju salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych są ich klienci. Do ich przyciągnięcia i utrzymania potrzebna jest wiedza, którą możesz zdobyć, zapoznając się z poradami biznesowymi w Akademii Versum.

strona salonu 

Dokształcaj się i zwiększ przychody

Wykształcony manager to jeden z najważniejszych filarów sukcesu firmy fryzjersko-kosmetycznej. Podstawą popularności salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego z pewnością jest wysoka jakość usług i stosowanie sprawdzonych kosmetyków. Jednak to nie wszystko. Ogromne znaczenie mają również profesjonalne podejście do klientów, marketing, a nawet promocja w sieci. Zdobycie wiedzy z tych dziedzin pomoże zwiększyć popularność i przychody firmy. Warto dowiedzieć się choćby, w jaki sposób rozmawiać z klientami, promować ofertę i zapraszać na kolejne zabiegi oraz zgłębić aspekty prawne (np. odpowiedzialność za wykonywane usługi), co sprawi, że firma uniknie wielu problemów.

 

Uwierz, to nic nie kosztuje

To nic dziwnego, że dla właścicieli firm z branży hair & beauty priorytetem są szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności pracowników z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki. Przy tym często brakuje czasu i pieniędzy na dokształcenie się w innych aspektach. Na szczęście zdobycie nowej wiedzy może być przyjemne i nie musi wiele kosztować. Wystarczy zapoznać się z lekcjami na stronie akademiaversum.pl. Kurs kierowany jest przede wszystkim do managerów i właścicieli firm z branży fryzjersko-kosmetycznej. Dostęp do portalu jest w pełni bezpłatny. Warto zaznaczyć, że wszystkie znajdujące się na nim treści są tworzone przez zespół dwudziestu ekspertów. To specjaliści, którzy wiedzę i umiejętności zdobywali podczas wielu lat pracy w branży i z pewnością można uznać ich za autorytety w poszczególnych dziedzinach.

 

Czego można dowiedzieć się z lekcji?

Treści publikowane w Akademii Versum zostały podzielone na kilka działów. W kategorii „Finanse” można znaleźć artykuły na temat pozyskiwania i rozporządzania środkami przeznaczanymi na działanie firmy. Szczególnie cenne dla osób zarządzających gabinetem kosmetycznym lub salonem fryzjerskim będą informacje, które wyświetlają się pod tagiem „Marketing”. Znajdują się tam artykuły dotyczące skutecznej promocji firmy w sieci, kampanii promocyjnych oraz sposobów na znajdowanie i utrzymywanie klientów. Równie ważne wydają się teksty z działów „Sprzedaż” i „Obsługa klienta”. Traktują przede wszystkim o profesjonalnej obsłudze klienta, sposobach na prześcignięcie konkurencji, a nawet uczą efektownej aranżacji salonu. W Akademii Versum można znaleźć również porady dotyczące aspektów prawnych działalności w branży fryzjersko-kosmetycznej oraz wskazówki, które ułatwią zarządzanie salonem. Wszystkie lekcje zostały zredagowane w bardzo przystępny sposób.

 

Źródło: https://www.akademiaversum.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. spiber.de
fot. NeonetRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Październik 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
Serwisy specjalne: