Bezpłatne internetowe szkolenie dla właścicieli, managerów i pracowników salonów urody

08-09-2017, 13:40

Nie każda firma osiąga sukces. Jak podaje magazyn Forbes, mniej niż 30% wszystkich przedsiębiorstw ma szansę utrzymać się na rynku dłużej niż 5 lat, a jednym z sektorów, w których najtrudniej przetrwać jest branża hair & beauty. Podstawą rozwoju salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych są ich klienci. Do ich przyciągnięcia i utrzymania potrzebna jest wiedza, którą możesz zdobyć, zapoznając się z poradami biznesowymi w Akademii Versum.

strona salonu 

Dokształcaj się i zwiększ przychody

Wykształcony manager to jeden z najważniejszych filarów sukcesu firmy fryzjersko-kosmetycznej. Podstawą popularności salonu fryzjerskiego lub gabinetu kosmetycznego z pewnością jest wysoka jakość usług i stosowanie sprawdzonych kosmetyków. Jednak to nie wszystko. Ogromne znaczenie mają również profesjonalne podejście do klientów, marketing, a nawet promocja w sieci. Zdobycie wiedzy z tych dziedzin pomoże zwiększyć popularność i przychody firmy. Warto dowiedzieć się choćby, w jaki sposób rozmawiać z klientami, promować ofertę i zapraszać na kolejne zabiegi oraz zgłębić aspekty prawne (np. odpowiedzialność za wykonywane usługi), co sprawi, że firma uniknie wielu problemów.

 

Uwierz, to nic nie kosztuje

To nic dziwnego, że dla właścicieli firm z branży hair & beauty priorytetem są szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności pracowników z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki. Przy tym często brakuje czasu i pieniędzy na dokształcenie się w innych aspektach. Na szczęście zdobycie nowej wiedzy może być przyjemne i nie musi wiele kosztować. Wystarczy zapoznać się z lekcjami na stronie akademiaversum.pl. Kurs kierowany jest przede wszystkim do managerów i właścicieli firm z branży fryzjersko-kosmetycznej. Dostęp do portalu jest w pełni bezpłatny. Warto zaznaczyć, że wszystkie znajdujące się na nim treści są tworzone przez zespół dwudziestu ekspertów. To specjaliści, którzy wiedzę i umiejętności zdobywali podczas wielu lat pracy w branży i z pewnością można uznać ich za autorytety w poszczególnych dziedzinach.

 

Czego można dowiedzieć się z lekcji?

Treści publikowane w Akademii Versum zostały podzielone na kilka działów. W kategorii „Finanse” można znaleźć artykuły na temat pozyskiwania i rozporządzania środkami przeznaczanymi na działanie firmy. Szczególnie cenne dla osób zarządzających gabinetem kosmetycznym lub salonem fryzjerskim będą informacje, które wyświetlają się pod tagiem „Marketing”. Znajdują się tam artykuły dotyczące skutecznej promocji firmy w sieci, kampanii promocyjnych oraz sposobów na znajdowanie i utrzymywanie klientów. Równie ważne wydają się teksty z działów „Sprzedaż” i „Obsługa klienta”. Traktują przede wszystkim o profesjonalnej obsłudze klienta, sposobach na prześcignięcie konkurencji, a nawet uczą efektownej aranżacji salonu. W Akademii Versum można znaleźć również porady dotyczące aspektów prawnych działalności w branży fryzjersko-kosmetycznej oraz wskazówki, które ułatwią zarządzanie salonem. Wszystkie lekcje zostały zredagowane w bardzo przystępny sposób.

 

Źródło: https://www.akademiaversum.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmy
To warto przeczytać
fot. Sarota PR
Komentarze
comments powered by Disqus
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Czerwiec 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne:
Wydarzenia:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.