Bezpłatna mobilna platforma informacyjna o punktach medycznych

informacja prasowa 24-02-2014, 10:44

Agencja marketingu mobilnego Mobiem stworzyła platformę informacyjną o punktach medycznych. Jest to funkcjonalna wyszukiwarka i aktualna baza danych, w której znajduje się ponad 40 tysięcy oznaczonych punktów medycznych w całej Polsce tj. aptek, szpitali i specjalistycznych przychodni.

Apteki, szpitale, przychodnie - punktymedyczne.pl

Platforma informacyjna - w marketach mobilnych funkcjonuje pod nazwą Apteki, Szpitale, Przychodnie, a w sieci jako serwis punktymedyczne.pl. Umożliwia szybki dostęp do niezbędnych informacji, takich jak specjalizacja placówki, dokładny adres i numer telefonu, jak również wyznaczy najszybszą drogę dojazdu do miejsca docelowego. Dzięki wykorzystaniu funkcji geolokalizacji automatycznie wyszuka położenie urządzenia mobilnego i wskaże najbliższe placówki lecznicze. Funkcja click to call - dzięki jednemu kliknięciu - daje możliwość bezpośredniego połączenia z wybranym punktem medycznym.

Duża, na bieżąco aktualizowana baza punktów medycznych, szybkie ich wyszukiwanie i lokalizowanie, to największe atuty tego nowego mobilnego rozwiązania. A funkcjonalność i przejrzysty projekt graficzny czyni program bardzo łatwym w obsłudze.

Mobilna platforma informacyjna o punktach medycznych jest autorskim pomysłem agencji Mobiem, przez którą została stworzona i zaprogramowana. Oparta została o najnowsze rozwiązania technologiczne i przeznaczona jest na platformy iOS, Android, Windows Phone oraz na tablety (aplikacja Apteki, Szpitale, Przychodnie) i desktopy (serwis www.punktymedyczne.pl). Korzystanie z aplikacji dostępnej jest całkowicie darmowe.

punktymedyczne.pl***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag punkty medycznetag mobiemtag aplikacja


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy