Bezpieczne, zdrowe, piękne - meble tapicerowane prane Karcherem

25-04-2017, 07:09

Bal sylwestrowy, przyjęcie imieninowe czy może urodziny dla najmłodszych? Cały Twój dom lśni i aż trudno sobie wyobrazić, że każde takie spotkanie towarzyskie to niemal pewne plamy na dywanach i kanapach, na które zupełnie przypadkowo rozlewają się napoje, kapią sosy i w które wycierają się małe rączki, zawsze gotowe do zabaw.

karcher poznań

To jednak, co gościom zapewnia wiele radosnych wspomnień, Tobie spędza sen z powiek. Myślisz jednak, że inwestycja w meble tapicerowane z teflonem, to był jednak wybór wary swej ceny, bo już po paru energicznych ruchach zwilżonej gąbki, plamy znikają niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki? Właśnie jednak, w trakcie pozornego czyszczenia kanapy, dostarczona została wilgoć tak sprzyjająca powstaniu wewnątrz mebla pleśni, więc może jednak poza wydaniem paru tysięcy na tapicerkę teflonową, warto dogłębnie przyjrzeć się brudowi i szkodliwości mebli tapicerowanych, które nie są właściwie czyszczone każdego sezonu?

Diabeł jak zwykle ukrył się w istotnych detalach….

Wyczyszczenie tapicerki, zwłaszcza tej wykonanej z nowoczesnych, sztucznych włókien, nie sprawi nikomu problemu… nylon, poliester, teflon – tak powszechne w modelach kanap wszystkich producentów, idealnie nadają się do szybkiego, powierzchniowego czyszczenia. Jednak to, że plama z soku z czarnej porzeczki zniknie z powierzchni mebla, nie oznacza, że problem jej oddziaływania na mebel znika zupełnie. Woda bowiem, podobnie jak każdy inny płyn, wnika w struktury tapicerki i, z racji właściwości wymienionych wyżej materiałów, zostaje w niej uwięziona, tworząc idealne środowisko do rozmnażania się nie tylko roztoczy, ale też pleśni i grzybom, które są po prostu trujące dla człowieka.

Prać! Ale jak?

Jakość, w przypadku prania tapicerki w domu, ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa i zdrowia ludzi – kwestia ta niestety pozostaje bardzo często poza świadomością użytkowników, jednak właśnie wybierając pranie tapicerki ze sprzętem marki Karcher, wybierają oni prawdziwy komfort. Dlaczego?

Ponieważ urządzenia Karcher gwarantują najlepsze fizykalne i chemiczce parametry czyszczenia, pozwalające na pozbycie się najgłębiej zalęgających zabrudzeń, a także umożliwiają usunięcie z każdego mebla tapicerowanego, a także dywanu i wykładziny, wszelkich drobnoustrojów, grzybów i zalążków pleśni. A wszystko to bez szkody dla tkaniny i koloru mebla, które po każdym takim zabiegu prezentują naturalne piękno i zapewniają komfort użytkowani na kolejny długi rok.

Kto zleca pranie tapicerki i czyszczenie dywanów, ten nie traci.

Mogłoby się wydawać, że jednostkowy koszt zabiegów czyszczących tapicerkę i dywany w domu jest drogi, ale uwzględniając fakt, że jest inwestycja na cały sezon, a przede wszystkim wydatek na rzecz zdrowia całej rodziny, cena takich zabiegów, wydaje się być warta zapłacenia jej. Co więcej, inwestycja taka pozwoli znacznie wydłużyć czas żywotności mebli, wykładzin i dywanów, a więc, w rzeczywistości jest to wydatek, który zwróci się w trakcie długoterminowego korzystania z czystych, bezpiecznych i zdrowych mebli, które zostaną z nami na dłużej!

Konsultacja: http://karcher-poznan24.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag karcher
To warto przeczytać

fot. LeslieAnn

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Serwisy specjalne: