Bankomania banku PKO BP nagrodzona w konkursie Agape

03-10-2015, 10:31

Informacyjno-edukacyjny portal Bankomania jest dedykowany wszystkim osobom chcącym poznać bliżej świat finansów.

Portal Bankomania PKO Banku Polskiego został nagrodzony w Konkursie Biuletynów Firmowych 2015 agencji wydawniczej Agape. Na portalu prowadzone są działania komunikacyjne i edukacyjne. Bankomania wykorzystuje nowoczesne narzędzia i wiedzę ekspercką, a także stosuje rozwiązania edytorskie.

Nagroda w Konkursie Biuletynów Firmowych agencji wydawniczej Agape w kategorii: Elektroniczny Biuletyn Zewnętrzny została przyznana portalowi Bankomania m.in. z uwagi na dbałość o potrzeby odbiorcy. Portal, tworzony jest we współpracy z ekspertami bankowymi i analitykami zjawisk ekonomicznych PKO Banku Polskiego.

Portal Bankomania zbiera pozytywne opinie rynku. W tym roku był już nagrodzony w konkursie Polish Content Marketing Szpalty Roku 2015 za cykl filmów wideo. W ubiegłym roku oprócz portalu Bankomania jury konkursu Szpalty Roku doceniło także inne projekty komunikacyjne PKO Banku Polskiego.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Firmy zainteresowane publikacjami prosimy o kontakt pod adresem kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag PKO Bank Polskitag PKOtag konkursytag Bankomaniatag bankitag Agape
To warto przeczytać

fot. chenspec

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne: