Bankier.pl wskaże najlepsze e-ubezpieczenia

21-08-2010, 11:26

Bankier.pl przygotował nowy cykl artykułów dotyczący e-ubezpieczeń. Prezentowane artykuły przedstawiają skuteczne i popularne sposoby ułatwiające wyszukiwanie i dokonywanie zakupów produktów finansowych za pomocą internetu.

Czy zakup produktów finansowych online jest skomplikowany? Gdzie i w jaki sposób szukać produktów spełniających konkretne wymagania? Jakie są konsekwencje zawierania umów na odległość? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań stara się odpowiedzieć Bankier.pl w swoim raporcie dotyczącym e-ubezpieczeń.

>> Czytaj też: Ubezpieczenie karty płatniczej uchroni przed utratą pieniędzy

Sonda
Porównujesz oferty ubezpieczycieli w internecie?
  • Tak
  • Nie
  • Mam swojego doradcę
wyniki  komentarze

- Internet pomocny jest w wyborze odpowiedniego produktu finansowego szczególnie wtedy, gdy zależy nam na oszczędności czasu. W przygotowanym przez nas raporcie przybliżamy użytkownikom dobre i złe strony zakupów produktów finansowych online – mówi analityk Bankier.pl, Malwina Wrotniak.

W raporcie opisywane są m.in. najpopularniejsze kanały zakupu polisy, poruszana jest też kwestia internetu na rynku ubezpieczeń. W dalszych częściach cyklu znajdują się m.in. publikacje o różnicy pomiędzy znanymi porównywarkami ubezpieczeń, a coraz głośniejszymi supermarketami ubezpieczeń oraz poradnik, który opisuje proces kupna polisy online krok po kroku.

>> Czytaj też: Ubezpieczenia zdrowotne można kupić online

Ukoronowaniem całego cyklu jest przygotowany przez redakcję Bankier.pl test porównywarek, w którym nasi specjaliści sprawdzają, na ile pomocne są te narzędzia przy poszukiwaniu OC. Podsumowanie raportu stanowi publikacja „9 mitów o e-ubezpieczeniach”, która ma rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ubezpieczeń online.

Artykuły dostępne są pod adresem: www.bankier.pl/wiadomosci/news.html?thread_id=434


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031