Avaya udostępnia bezpłatnie do celów edukacyjnych aplikację chmurową do spotkań online i pracy zespołowej

11-03-2020, 10:01

Firma Avaya udostępnia bezpłatnie wszystkim kwalifikującym się instytucjom edukacyjnym, w tym szkołom wyższym i uniwersytetom, a także organizacjom non-profit na całym świecie, pełną wersję biznesową oprogramowania Avaya Spaces. Wszystkie te instytucje, które zgłoszą się bezpośrednio do firmy Avaya, będą mogły bezpłatnie korzystać z Avaya Spaces do 31 sierpnia br. poinformowali przedstawiciele firmy.

Avaya Spaces to rozwiązanie do obsługi spotkań w chmurze i pracy zespołowej, które integruje komunikację głosową, wideo, zarządzanie zadaniami i udostępnianie dokumentów. Z rozwiązania można korzystać poprzez przeglądarkę internetową lub urządzenie mobilne. Avaya Spaces umożliwia użytkownikom tworzenie przestrzeni roboczych, w których mogą oni współpracować za pomocą komunikatora, wirtualnych spotkań i udostępniania treści.

Bezpłatna wersja oprogramowania Avaya Spaces umożliwia użytkownikom korzystanie z tele- i wideokonferencji nawet dla 200 uczestników, czata oraz pozwala na udostępnianie plików.

- Avaya ściśle monitoruje sytuację związaną z epidemią koronawirusa, która dotyka ludzi na całym świecie. W obecnej chwili ogromne znaczenie ma powstrzymanie choroby, co wymaga ograniczenia podróży i bezpośredniego kontaktu pomiędzy ludźmi. Jako firma technologiczna oferująca rozwiązania do komunikacji i współpracy zdecydowaliśmy się wesprzeć te działania bezpłatne udostępniając  rozwiązanie Avaya Spaces wszystkim instytucjom edukacyjnym i organizacjom non-profit. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą one mogły zachować ciągłość prowadzenia zajęć i zrealizować swoje cele edukacyjne pomimo zaistniałych okoliczności – powiedział Łukasz Kulig, dyrektor zarządzający Avaya Polska.

Szczegóły dotyczące oferty dla instytucji edukacyjnych dostępne są na stronie Avaya.


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Styczeń 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031