AutomatykaB2B - nowy serwis AVT dla specjalistów automatyków

14-04-2010, 12:51

Nowa witryna jest ściśle powiązana z miesięcznikiem Automatyka, Podzespoły, Aplikacje (APA), wydawanym przez AVT.

Serwis AutomatykaB2B.pl jest skierowany do inżynierów, służb utrzymania ruchu i specjalistów zajmujących się automatyką, a także do handlowców i menedżerów oraz kadry naukowej.

Głównym zadaniem nowo powstałego serwisu jest - poza prezentacją treści zawartych w magazynie APA - ułatwienie nawiązywania kontaktów biznesowych osobom i firmom działającym w omawianych branżach. Z tych powodów istotnym jego elementem jest baza wiedzy dotycząca firm oraz ich oferty, czemu służą m.in. Katalog Firm i Katalog Produktów.

AutomatykaB2B.pl
fot. - AutomatykaB2B.pl
- Automatyka przemysłowa to w ostatnich latach jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce rynków branżowych, na którym stałe miejsce zajmuje wydawany od ponad 40 miesięcy magazyn Automatyka, Podzespoły, Aplikacje. Rozszerzeniem jego formuły, znacznie wykraczającym poza zawartość merytoryczną magazynu, jest portal branżowy, który może stanowić pierwsze źródło codziennej informacji dla dużej grupy menadżerów i inżynierów zajmujących się zawodowo automatyką, energetyką, zagadnieniami związanymi ze sterowaniem, pomiarami, a także oprogramowaniem i robotyką - Zbigniew Piątek, redaktor naczelny APA.

Na stronach AutomatykaB2B.pl znaleźć można informacje gospodarcze i aktualności z rynku automatyki, wywiady z zarządami firm branżowych, obszerne raporty rynkowe oraz merytoryczne opracowania i artykuły techniczne. Dużo miejsca zajmują relacje z międzynarodowych i krajowych targów, konferencji oraz innych wydarzeń istotnych dla branży.

www.automatykab2b.pl


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Tematy pokrewne:  

tag nowe stronytag AVTtag AutomatykaB2B
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031