AudioTrip zwycięzcą Startup Gym

PATRONAT MEDIALNY 06-06-2014, 07:08

4 czerwca w Warszawie odbył się Startup Gym, impreza mająca na celu stworzenie platformy kontaktu pomiędzy inwestorami oraz interesującymi polskimi projektami ze świata internetu oraz IT. Dla zwiększenia atrakcyjności wydarzenia Startup Gym przyjął formę konkursu, w ramach którego zaprezentowało się trzydzieści projektów. Po zaciętej rywalizacji jury złożone z ekspertów w dziedzinie działań w obszarze internetu oraz nowych technologii wyłoniło trzy najlepsze startupy.

Startup Gym finaliści i jury

Pierwsze miejsce przypadło w udziale ekipie AudioTrip, startupowi zajmującemu się tworzeniem mobilnych przewodników po najciekawszych atrakcjach turystycznych różnych regionów. Na drugim stopniu podium stanął zespół 4Screens skupiający się na rozwoju platfromy to tworzenia interaktywnych aplikacji dostępnych na wielu ekranach. Trzecie miejsce zajął projekt Case I Want, umożliwiający stworzenie własnego telefonicznego etui za pomocą internetu oraz druku 3D.

 Startup Gym Turbotlumaczenia

Prócz prezentacji startupów imprezę wzbogaciła obecność ponad dwudziestu dużych inwestorów oraz wystąpienia partnerów (Keycon.pl, Wspólnicy.pl, CloudOx, Noerr, myPhone) i gości – Tomasza Machały (redaktor naczelny naTemat.pl) oraz Łukasza Misiukanisa, prezesa zarządu Socializer S.A., spółki wartej niemal sto milionów złotych.

 Startup Gym partnerzy

Startup Gym odbył się w przyjemnej i twórczej atmosferze, która umożliwiła projektom zestawienie własnych wizji z wymaganiami inwestorów. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować partnerom, patronom medialnym oraz wszystkim gościom za uczestnictwo i pomoc w zorganizowaniu tego ciekawego wydarzenia.

Startup Gym uczestnicy

Startup Gym rozmowy

Startup Gym rozmowy


Tematy pokrewne:  

tag startupytag Startup Gymtag relacjetag patronat DI
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Lipiec 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031