Atmosphere 2014 – Inżynier Systemowy Facebooka czołowym prelegentem!

PATRONAT MEDIALNY 03-04-2014, 16:22

Tegoroczną edycję Atmosphere 2014 - konferencji poświęconej zagadnieniom optymalizacji, automatyzacji i wydajności stron www - otworzy prelekcja Phila Dibowitza, byłego pracownika Google, aktualnego Inżyniera Systemowego w Facebooku! Dibowitz podzieli się z uczestnikami doświadczeniem i wiedzą wyniesionymi z pracy u tych dwóch gigantów Internetu, których sukces w dużej mierze opiera się na wyśmienitej optymalizacji i skalowalności ich serwisów. Co jeszcze czeka nas na Atmosphere?

Eksperci optymalizacji z największych, światowych firm

Atmosphere ma na celu zgromadzenie najbardziej doświadczonych specjalistów z największych polskich i międzynarodowych firm. W tym roku na liście prelegentów znaleźli się m.in.: 

  • Andrzej Grzesik - programista w eBay. Prowadzi grupy dyskusyjne, m.in. Polski JUG i Cracow Hadoop Community oraz angażuje się w organizacje konferencji, m.in. GeeCON oraz krakowskiego SFI. Na Atmosphere przedstawi case study dotyczące wdrożenia Chefa do organizacji.
  • Andy Hawkins - Dyrektor Techniczny, odpowiedzialny za rozwój i wdrożenia platformy Chef w Europie. Na konferencji opowie o historii Chefa, jego rozwoju oraz błędach, których można było uniknąć.
  • Wes Mason - Inżynier Produktu w Server Density. Na Atmosphere opowie o tym, jak wdrożyć i wykorzystać bibliotekę Gevent, łącząc ją z możliwościami Celery.

Skorzystaj z niższych cen tylko do 15 kwietnia

Jeśli zajmujesz się automatyzacją i skalowalnością stron internetowych i planujesz dołączyć do społeczności Atmosphere – nie przegap okazji skorzystania z niższej ceny. Tylko do 15 kwietnia dostaniesz wejściówkę w cenie 799zł.

Do zobaczenia!

http://atmosphere-conference.com


Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Atmosphere
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy