ArtBuzz #4 już w ten piątek!

PATRONAT MEDIALNY 16-04-2013, 16:10

Już w najbliższy piątek i sobotę (19-20 kwietnia) w Centrum Dydaktyki Akademii Górniczo-Hutniczej, odbędzie się konferencja ArtBuzz #4! Jest to wyjątkowe połączenie grafiki, nowych technologii, internetu oraz szeroko pojętego mobile.

W trakcie dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w 13 wykładach prowadzonych przez specjalistów w swoich dziedzinach, wśród których znajdują się:

Adam Kuczek - koncept artysta i projektant lokacji Neo-Seoul z filmu „Atlas Chmur”. Przyleci specjalnie z Szanghaju, żeby opowiedzieć o kreowaniu futurystycznego świata na potrzeby filmu.

Piotr Zając - COO i współwłaściciel Untitled Kingdom Ltd - przedstawi, jak podbić londyńskie Tech City, jak pracują startupy za granicą oraz jak najlepiej tworzyć aplikacje mobilne.

Stanisław Mąderek - tworzy własny pełnometrażowy film Sci-Fi, a swoją pasją zaraził już największe gwiazdy polskiego kina. Opowie o najnowszych osiągnięciach w tworzeniu efektów specjalnych.

Marek Kaczkowski - front-end developer, pasjonat Ruby i Node.js. Opowie o Responsive Web Desing w praktyce - dowiesz się, jakie narzędzia poprawią Twoją wydajność.

Na ArtBuzz dowiesz się, jak pracują profesjonaliści, z jakich technologii korzystać dziś oraz co jest warte uwagi na przyszłość. Konferencji towarzyszą konkursy: ArtBuzz Challange 2013 na forum Max3D.pl, speedpainting i wiele innych. Do wygrania atrakcyjne nagrody, m.in. tablety dla grafików.

Zapraszamy wszystkich chętnych - wstęp na prelekcje jest wolny i darmowy. ArtBuzz jest największym cyklem szkoleń łączących sztuki wizualne z nowoczesnymi technologiami. Aby stworzyć to unikalne wydarzenie, organizatorzy współpracują z Alwernia Studios, Max3D.pl, Microsoftem, AutoDeskiem, Wacomem oraz Krakowskim Parkiem Technologicznym.

Więcej o ArtBuzz dowiesz się na www.artbuzz.edu.pl oraz www.facebook.com/ArtBuzz

Jeśli interesujesz się grafiką, a nowe technologie to twoja pasja - nie może Cię zabraknąć!

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Miejsce: Centrum Konferencyjne U2, AGH, Ul. Reymonta 7, Kraków

Termin:

19.04.2013r. (piątek) – dzień mobile i nowych technologii

20.04.2013r. (sobota) – dzień grafiki, animacji i produkcji filmowej

 

Organizatorzy: Koło Naukowe MediaFrame AGH, Akademia Górniczo-Hutnicza 

Honorowym patronatem wydarzenie objęli: Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa, Wojewoda Małopolski Jerzy Miller, JM rektor AGH prof. dr hab. inż. Tadeusz Słomka


Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Krakówtag ArtBuzz
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31