Aplikacje do zamawiania taksówek - dlaczego warto?

24-05-2017, 21:15

Każdy z nas korzysta niekiedy z transportu taksówką. Jest to bardzo wygodna forma podróży, szczególnie gdy zależy nam na komfortowym i szybkim dotarciu do celu, czego rzadko doświadczymy podczas poruszania się komunikacją miejską. Zamawianie taksówki może być jeszcze prostsze, jeśli zdecydujemy się na korzystanie ze specjalnej aplikacji do tego służącej.

Przede wszystkim za pomocą aplikacji możemy zamówić taksówkę w sposób szybszy niż tradycyjnie. Kiedy jeszcze taka forma nie była tak popularna, zamawiając taksówkę byliśmy zmuszeni wpisywać w wyszukiwarce internetowej na przykład tanie taxi Gdańsk. Było to dość uciążliwe, zwłaszcza jeśli zależało nam na czasie. Dziś jest to już całkowicie zbędne. Wystarczy, że uruchomimy aplikację na naszym smartfonie, a ona w bardzo szybkim czasie pomoże nam zlokalizować dostępne w pobliżu taksówki. Możemy w taki sposób zamówić kurs bez żadnych pośredników i bez problemu kontaktować się bezpośrednio z kierowcą. Ponadto aplikacje takie bardzo często oferują nam możliwość śledzenia trasy zamówionej przez nas taksówki. Dzięki temu wiemy, kiedy dokładnie spodziewać się auta.

Wiele aplikacji wyposażonych jest w opcje, które umożliwiają nam na przykład poinformowanie potencjalnych kierowców, że zależy nam na transporcie razem z czworonożnym pupilem. Dużym plusem jest również możliwość płacenia za kurs bezpośrednio z samej aplikacji. Nie musimy więc już martwić się o to, czy mamy przy sobie w portfelu wystarczającą ilość gotówki. Niektóre aplikacje odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy mogą dzięki nim wybrać nawet model auta, którym chcą się poruszać.

Aplikacja do zamawiania taksówek umożliwia nam również ocenianie poszczególnych kierowców po odbytej z nimi podróży. Dzięki takim opiniom możemy zorientować się, z którymi kierowcami warto się kontaktować.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag komkunikat firmy
To warto przeczytaćfot. KasperskyRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Wrzesień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930 
Serwisy specjalne: