Altana ogrodowa – zrelaksuj się w salonie na łonie natury

26-01-2019, 09:10

Tytułowy salon to oczywiście metafora. Jednak gdy pomyślimy o przeznaczeniu altanki drewnianej to trudno nie znaleźć analogii do pomieszczenia,  w którym codziennie relaksujemy się i ładujemy energię na kolejne wyzwania. W okresie wiosenno-letnim, gdy aura za oknem zachęca do korzystania z „zielonej energii”, spędzanie wolnych chwil w dusznych pomieszczeniach może być nużące. Lepiej przenieść się na łono natury, złapać kilka bezcennych promieni słonecznych i cieszyć zmysły budzącą się do życia florą i fauną. Altana ogrodowa to idealne miejsce do sielanki za domem!

mat partnera

Komu przyda się ogrodowa altanka z drewna?

Z całą pewnością z uroków sielskiej altany drewnianej skorzystają esteci. Mało które produkty ogrodowe są w stanie odmienić aranżację wokół domu – altanka przystrojona z pomysłem jest perłą, letnią rezydencją i dumą gospodarza. Jeśli jednak przemawiają do nas argumenty czysto praktyczne, to drewniana altana ogrodowa firmy Produktyogrodowe.pl będzie zdecydowanie najlepszym elementem małej architektury, który łączy w sobie olbrzymią funkcjonalność i niską cenę. Altany, pawilony drewniane i wiaty wszelkiego typu mają za zadanie chronić przed deszczem i nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Są zatem miejscem bezpiecznej rekreacji dla osób starszych oraz dzieci – czyli tych domowników i gości, którzy mocniej narażeni są na upał.

Dobrze wyposażona altana ogrodowa, zlokalizowana blisko okien kuchennych, najlepiej uzbrojona w dodatkowe źródło światła, staje się rewelacyjną letnią jadalnią. Wystarczy kilka mebli ogrodowych w postaci ławy, stołu i krzeseł, by cała rodzina i zaproszeni goście wygodnie najedli się podczas różnych uroczystości, grilla lub zwykłej, popołudniowej przekąski. Meble do altany ogrodowej przydadzą się także podczas odrabiania lekcji na łonie natury, lub do pracy z laptopem – altana może mieć bardzo wiele zastosowań, jeśli tylko lubimy spędzać czas na świeżym powietrzu, to zdecydowaną większość codziennych czynności można przenieść właśnie tam!

Zanim kupisz altanę ogrodową – kilka przydatnych faktów!

Być może właśnie w tej chwili zakiełkowała w waszej głowie myśl o zakupie altanki do ogrodu. Cena takiej przyjemności waha się od 1 500 do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Małe, katalogowe altany z drewna to tanie, ale też mało wyróżniające się konstrukcje. Przykładowe altany ogrodowe znajdziesz na www.produktyogrodowe.pl. Od 5 000 zł w górę możemy już liczyć na bardziej wyszukane, wielokątne altany z drewna importowanego, o urokliwym zadaszeniu, często także całkowicie lub częściowo zamknięte. Za ponad 10 000 zł możemy wstawić do swojego ogrodu domek niczym z bajki, w pełni wyposażone, integralne pomieszczenie, które posłuży nam nawet zimą!

Mała altanka w ogrodzie nie wymaga dodatkowych pozwoleń na budowę. Montaż tego typu obiektu można przeprowadzić samodzielnie, bez zatrudniania wyspecjalizowanej ekipy i wypożyczania ekstra sprzętu. Kupując altanę z drewna do ogrodu nie musimy z miejsca troszczyć się o impregnację – produkty te są prawie zawsze impregnowane ciśnieniowo, co zabezpiecza je na okres co najmniej 3 lat. Warto także dobrze zorientować się w wyposażeniu kupowanej altanki – zwykle przyjemna dla oka aranżacja z płotkami, barierkami czy zestawem mebli ogrodowych to wabik na klientów, a w cenie dostajemy jedynie samodzielną altanę, czyli słupy konstrukcyjne oraz zadaszenie.


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl

***


Komunikaty Firm to gwarantowane publikacje informacji prasowych i artykułów Twojej firmy lub Klientów Twojej agencji w Dzienniku Internautów, zawierające aktywny link, grafikę oraz możliwość wstawienia treści multimedialnych (YouTube, Vimeo).

Artykuły pozostają w serwisie co najmniej przez 12 miesięcy. Redakcja nie ingeruje w treść komunikatów firm.

Artykuły oferowane są pojedyńczo, w pakietach lub abonamencie (najtańsza opcja). Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu: reklamawdi@webtango.pl.


Tematy pokrewne:  

tag Tebimtag produkty ogrodowetag komunikat firmy
To warto przeczytać

fot. inFakt
RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« Listopad 2019»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Serwisy specjalne: