Alibaba angażuje się w dystrybucję gier. 4Mobility stawia stacje wypożyczania samochodów. Fortinet rozwija program partnerski. Przegląd #e-biznes

17-03-2017, 08:02

W dzisiejszym przeglądzie m.in. o nowych stacjach wypożyczania samochodów w Warszawie, rozwoju sieci partnerskiej Fortinet oraz rekordowych wynikach debiutu nowej gry Sony. Zapraszam do lektury

  • Alibaba Games, oddział chińskiego giganta, ogłasza wejście na rynek dystrybucji gier i inwestuje w rozwój struktur do ochrony własności intelektualnej w zakresie gier na urządzenia mobilne, tworzą "Globalne Partnerstwo Strategiczne Dystrybucji Gier" z firmami Mail.ru Group, TFJoy, Efun i  ONEMT. Organizacja ma wspomóc dystrybucję gier między Chinami a Rosją, Europą, Japonią, Bliskim Wchodem i Stanami Zjednoczonymi  (źródło: materiał prasowy Alibaba Games).
  • Alcatel-Lucent Enterprise, otrzymała nagrodę Digital Edge 50 Award 2017 za program wykorzystania danych pochodzących z produktów ALE. Nagrody przyznawane są pod patronatem CIO i Computerworld. Informacje pozyskiwane z infrastruktury Alcatel-Lucent Enterprise można wykorzystać do tworzenia udoskonalonych modeli i rozwiązań biznesowych (źróło: materiał prasowy ALE).
  • 4Mobility – spółka tworząca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów w formule aut na minuty (nawet na 15 minut) – udostępniła użytkownikom nowe punkty wynajmu w Warszawie, co daje łącznie 30 baz, w których można pożyczyć 50 aut marek BMW i MINI. Wynajęcie auta na minuty odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej (źródło: materiał prasowy 4Mobility).
  • Sony Interactive Entertainment informuje, że przez pierwsze dwa tygodnie od premiery, sprzedaż gry Horizon Zero Dawn przekroczyła 2,6 mln egzemplarzy na świecie. Tytuł, wydany wyłącznie na konsolę PlayStation®4, został przygotowany przez studio Guerilla Games i był jego największym debiutem (źródło: materiał prasowy SIE).
  • Do programu partnerskiego Fortinet Fabric Ready, który daje producentom rozwiązań uzupełniających dostęp do API Fortinet Security Fabric. Daje to możliwość łatwej integracji rozwiązań. DO programu dołączyły AlgoSec, Attivo Networks, Cisco (ACI), Hewlett Packard Enterprise, Nuage Networks from Nokia, Silver Peak, VeloCloud oraz Versa Networks - sieć partnerska liczy teraz 22 firmy (źródło: materiał prasowy Fortinet).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl) - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


Tematy pokrewne:  

tag przegląd e-biznestag e-biznestag Alibabatag 4Mobility
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2020»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31