Akwizycja WhitePress, kampania iniJOB i nowe biuro TenderHut. Przegląd #ebiznes

12-04-2017, 02:34

W dzisiejszym przeglądzie piszemy m.in. o poszukiwaniu funduszy przez iniJOB, nowym nabytku WhitePress oraz wejściu TenderHut do Wielkiej Brytanii. Zapraszamy do lektury.

  • WhitePress, spółka z Grupy Netsprint specjalizująca się w tworzeniu, dystrybucji i promocji treści marketingowych, przejęła platformę Blogs4shops.pl, umożliwiającą prowadzenie kampanii z udziałem blogerów i vlogerów. Celem transakcji jest szybszy rozwój usług oraz wzrost liczby współpracujących z WhitePress influencerów (źródło: materiał prasowy WhitePress).
  • Poczta Polska wdrożyła w 4600 placówkach opcję płatności za pomocą telefonu, przy użyciu systemu BLIK. Właściciele smartfonów z bankową aplikacją mobilną mogą płacić za ich pomocą za usługi pocztowe, handlowe i finansowe (źródło: materiał prasowy Poczty Polskiej).
  • iniJOB - portal społecznościowy, na którym pracownicy mogą anonimowo zgłaszać pracodawcy inicjatywy zmian w miejscu pracy - ogłosił kampanię finansowania społecznego na platformie Beesfund.com. Przez 3 miesiące inwestorzy będą mogli nabyć 5 000 akcji iniJOB o łącznej wartości 400 tys zł. Środki przeznaczone będą na stworzenie wersji anglojęzycznej i ekspansję zagraniczną (źródło: materiał prasowy iniJOB).
  • GetResponse, platforma oferująca rozwiązania do online marketingu, otrzymała wyróżnienie "Potęga Biznesu 2016" od Instytutu Europejskiego Biznesu. Nagroda przyznawana jest na podstawie analizy wyników finansowych firmom o najwyższej wartości rynkowej (źródło: informacja prasowa GetResponse).
  • Informatyczna grupa kapitałowa TenderHut otworzyła biuro w Londynie, gdzie nowy partner firmy będzie sprzedawał jej usługi na rynek brytyjski. Lokalny oddział pozwoli efektywniej wspierać obsługę klientów, w tym dotychczsowych (źródło: materiał prasowy TenderHut).

Zapraszam do czytania i komentowania. Jeśli traficie na świeży lub ponadczasowy tekst poświęcony e-biznesowi, napiszcie do mnie: jr@di24.pl - możliwe, że zamieszczę informację o nim w kolejnym przeglądzie.


Tematy pokrewne:  

tag przegląd ebiznestag ebiznes
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy