Akcelerator startupów technologicznych GammaRebels rozpoczął rekrutację

16-06-2011, 11:18

Na początku czerwca ruszyła rekrutacja do akceleratora startupów technologicznych GammaRebels, będącego częścią funduszu venture capital hardGAMMA Ventures. Nowy akcelerator na polskim rynku oferuje innowacyjnym startupom technologicznym wsparcie w postaci inwestycji do 20 tysięcy złotych w zamian za 10 procent udziału w spółce oraz stały kontakt i pomoc zespołu mentorów z bezcennym doświadczeniem w branży technologicznej i pasją do rozwoju startupów.

Zrzut ekranu: GammaRebels.com
fot. - Zrzut ekranu: GammaRebels.com
Obok wsparcia finansowego oraz wiedzy GammaRebels zapewnia również kontakt z potencjalnymi inwestorami - na koniec każdego programu odbędzie się Demo Day, czyli spotkanie startupów z przedstawicielami funduszy VC oraz aniołami biznesu. Podczas trwania programu GammaRebels udostępnia się także zespołom specjalnie przygotowaną  przestrzeń biurową, aby stworzyć atmosferę wielkiego „garażu”.

- Amerykańskie startupy mają wsparcie i finansowe, i merytoryczne, o którym w Polsce możemy tylko pomarzyć. W GammaRebels chcemy stworzyć warunki dla firm zajmujących się technologiami i pomóc im przyspieszyć rozwój ich biznesu - mówi Kamila Sidor, project manager akceleratora. - Po Warsaw Startup Weekend zauważyliśmy, że w Polsce jest niedostatek imprez i przedsięwzięć nastawionych na szybki rozwój startupów. GammaRebels to działanie, a nie prezentowanie pomysłów i wymienianie się wizytówkami – dodaje.

Do kogo jest skierowana oferta GamaRebels?

Idealnymi kandydatami są co najmniej dwuosobowe zespoły, które dysponują już działającym prototypem. Biznes oparty jest o innowacyjny produkt czy usługę z branży nowych technologii i/lub wykorzystujących internet. W programie odnajdą się startupy, które szukają wsparcia finansowego, merytorycznego, kontaktów i chęci do poświęcenia czasu rozwojowi swojego pomysłu w pełnym zakresie.

GammaRebels bazuje na doświadczonym zespole zarządzającym hardGAMMA Ventures oraz kilkunastu mentorów, których pełna lista będzie wkrótce ogłoszona. Do programu można zgłaszać się do 30 czerwca, sam akcelerator startuje 1 sierpnia i trwa do końca października. Więcej informacji na stronie internetowej:

www.gammarebels.com

www.facebook.com/GammaRebels

twitter: #GammaRebels


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Kwiecień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930