Akademia Allegro w woj. świętokrzyskim - warsztaty z e-biznesu

22-02-2012, 07:26

Wykładowcy Akademii Allegro w lutym i marcu odwiedzą województwo świętokrzyskie z warsztatami z zakresu prowadzenia własnego biznesu w sieci. Akademia odwiedzi 8 miast powiatowych, gdzie przeprowadzi dwudniowe zajęcia w multimedialnym Trucku Allegro. Patronat honorowy nad projektem objął Marszałek Województwa Świętokrzyskiego.

- Projekt jest skierowany do osób zainteresowanych prowadzeniem własnego e-biznesu lub początkujących w tej branży. Odwiedzamy kolejne województwa, a w nich docieramy do mieszkańców nawet małych miast, by przekazać narzędzia umożliwiające rozpoczęcie sprzedaży w sieci. Jest to o tyle uzasadnione, że specyfika branży e-commerce pozwala na sukcesywne prowadzenie firmy poza wielkimi ośrodkami miejskimi - wyjaśnia Justyna Gawrońska, koordynator Akademii Allegro.

Łącznie w województwie świętokrzyskim Truck Allegro odwiedzi 8 miast, a trenerzy e-commerce poprowadzą 16 jednostek warsztatowych. Będziemy tu już od 27 lutego i pozostaniemy do końca marca. Na naszej trasie mamy takie miasta, jak Końskie, Skarżysko-Kamienna, Starachowice, Sandomierz, Busko-Zdrój czy Kielce - wymienia Justyna Gawrońska z Akademii Allegro.

Czytaj też: Startuje Business Mixer, nowa inicjatywa dla startupów

Akademia Allegro w Truck'u Allegro
fot. AA - Akademia Allegro w Truck'u Allegro
W każdym mieście odbędą się dwudniowe warsztaty trwające łącznie kilkanaście godzin. Pierwszą część poświęcamy doborowi kanałów dystrybucji oraz określaniu docelowych grup klientów. Podczas kolejnej wizyty każdy uczestnik pracuje przy tworzeniu i obróbce zdjęć na potrzeby sprzedaży w sieci oraz kreowaniu skutecznych ofert sprzedaży - wyliczają wykładowcy Akademii Allegro. Warsztaty prowadzą m.in. Sławomir Rajch, Sławomir Panek, Anna Dmochowska i Rafał Trafarski.

Akademia Biznesu Internetowego finalizuje jeszcze zajęcia w sąsiednim woj. łódzkim, wcześniej odwiedzała wybrane miasta w kujawsko-pomorskim. W każdych warsztatach może brać udział ok. 30 osób zgodnie z warunkami specyficznej sali szkoleniowej, jaką stanowi Truck Allegro. Ten ostatni stacjonuje podczas warsztatów w centralnych punktach każdego z miast.

Harmonogram zajęć w poszczególnych miastach można znaleźć pod adresem: akademia.allegro.pl


Następny artykuł » zamknij

Oscary 2012 w internecie

Źródło: materiał nadesłany do redakcji
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy