8 pomysłów na nietypową randkę

21-03-2018, 08:47

Dzieci na... plac zabaw, dorośli na nietypową randkę. Podpowiadamy, jak i gdzie spędzić Pierwszy (i drugi, i szósty, i dziewiętnasty itd.) Dzień Wiosny, Lata, Jesieni i Zimy. Udanej zabawy!

Sposoby na nietypowy Dzień Wagarowicza

Escape room dla par (Kielce)

Adrenalina na randce to jest to - a jej przypływ może zostać wywołany przez współpracę w nietypowych okolicznościach. Rozwiążcie wspólnie zagadkę, poszukując wyjścia z pokoju ucieczek...

Zobacz >>

 

Lot widokowy nad miastem dla dwojga (Kraków)

Dla tych, którzy bardziej cenią przeżycia niż przedmioty, lubią podziwiać architekturę i popatrzeć na wszystkich z góry.

Zobacz >>

 

Dzień w SPA dla dwojga (Bygdoszcz)

Sposób na przyjemne przebudzenie z zimowego snu i uroczyste rozpoczęcie przygotowań do sezonu wakacyjnego.

Zobacz >>

 

Kąpiel piwna dla dwojga (Wrocław)

Alternatywa dla "dnia w spa" (bo przecież nie każdy chłopak da się na to namówić). Trwa do 3 godzin, a walory pielęgnacyjne dla ciała i dla ducha są nie do przecenienia.

Zobacz >>

 

Weekend dla dwojga z lotem paralotnią Bielsko-Biała

Dla tych, którzy nie lubią weekendów kanapowych i tylko szukają ciekawych miejsc, a do tego - z okazji początku wiosny - uważają, że sam wyjazd poza rodzinne gniazdo to jeszcze za mało.

Zobacz >>

 

Karnet dla dwojga na zajęcia w parku trampolin (Rzeszów)

Postanowienia noworoczne są przereklamowane - początek wiosny to dużo lepszy czas. Zanim postanowicie, jak zadbacie o siebie tej wiosny, sprawdźcie - może dobry pomysł sam wskoczy Wam do głowy.

Zobacz >>

 

Przejażdżka Monster Truckiem dla dwojga (Warszawa)

W branży transportowej wciąż brakuje kierowców, a kobieta za kółkiem kilkunastu ton to coraz popularniejszy widok na drogach. Jeśli nawet nie odkryjecie nowej drogi życiowej, hasło "Kobiety na traktory" nabierze dla Was nowego wymiaru.

Zobacz >>

 

Kurs Sushi (Katowice)

Jeśli wspólne gotowanie brzmi dla Was jak frajda, a chcecie wyjść poza kuchnię tradycyjną,  warto poznać tajniki przygotowania najbardziej znanego w Polsce japońskiego specjału. Potem już tylko dorobić dzbanek wiśniowej zielonej herbaty i japoński wieczór gotowy!

Zobacz >>


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy