40 urodziny – dowiedz się, jak zorganizować niezapomnianą imprezę, nie wydając zbyt dużo

31-07-2017, 12:20

40 urodziny zazwyczaj są ważnym wydarzeniem, które wypada odpowiednio uczcić. Najczęściej decydujemy się na zorganizowanie większej imprezy w gronie rodziny i znajomych. Na przygotowania niestety trzeba poświęcić trochę więcej czasu i pieniędzy. Jednak odkąd pojawiła się aplikacja na smartfony Drinco, wszystko staje się o wiele prostsze i przede wszystkim tańsze!

party drinco.pl

Przygotowujesz imprezę na 40 urodziny? Dowiedz się ile możesz zyskać z Drinco!

Drinco to najnowsza aplikacja na smartfony, która jest darmowa i do tego pozwala zaoszczędzić pieniądze na napojach i alkoholach. Jest niezbędna podczas każdych zakupów, a przede wszystkim podczas przygotowań do dużych imprez takich jak 40 urodziny. Dzięki niej, możemy wykorzystać kody rabatowe w sklepach detalicznych obejmujących takie produkty jak: różnorodne napoje, piwa, brandy, szampany, tequilę, wódkę, whisky, wina, likiery, cydr, rum, wermut, koniak lub gin!

Z taką ofertą promocyjną, każda impreza będzie o wiele tańsza za każdym razem. Decydując się na dane napoje i alkohole, dzięki Drinco nie trzeba już kalkulować dokładnie wydatków. Dodatkowo, możemy wybrać więcej produktów i zapłacić mniej!

W jaki sposób zacząć korzystać z aplikacji, by móc kupować taniej?

By móc korzystać z kuponów rabatowych, wystarczy pobrać Drinco na smartfony i zarejestrować się jako pełnoletni użytkownik. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i łatwa w obsłudze, dlatego już podczas pierwszego logowania wszystko zostanie opisane krok po kroku. Dzięki funkcji wykrywania lokalizacji, Drinco wskaże dokładne miejsce oraz drogę do sklepu, w którym można skorzystać z promocji na wybrane napoje i alkohole. Dodatkowo zawsze wiadomo jakie produkty objęte są kodami rabatowymi w danym czasie, ponieważ każdy z właścicieli sklepów samodzielnie wprowadza wszelkie promocje.

Podczas pierwszych zakupów należy zeskanować kod u sprzedawcy, wówczas inne rabaty automatycznie się odblokują. Wszystko ze względu na dbałość o bezpieczeństwo, gdyż alkohole mogą kupować jedynie osoby pełnoletnie. Dzięki Drinco, bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy, odnajdziemy najlepsze promocje!  Aplikacja pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy oraz czasu, już nie musimy stać w długich kolejkach w supermarketach lub wyszukiwać  samodzielnie okazji cenowych. Drinco skupia wszystkie kody rabatowe na alkohole i napoje w miejscu, w którym aktualnie się znajdujemy!

Tańsza impreza urodzinowa dzięki Drinco!

Przygotowując się do imprezy z okazji 40 urodzin, koniecznie zainstaluj aplikację Drinco. Dzięki niej z pewnością wydasz mniej, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na inne produkty! Użytkownicy korzystający a aplikacji nie ponoszą żadnych strat. Za darmo zyskują najlepsze promocje na napoje i alkohole, które są nieustannie aktualizowane. By nie przegapić żadnej z nich, można zapisać wybrany kod rabatowy jako ulubiony.

Podczas późniejszych zakupów bez problemu odszukamy go i przygotujemy do zeskanowania. W ten sposób ceny automatycznie lecą w dół i  rachunek staje się mniejszy. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić za każdym razem, gdy korzystasz z aplikacji Drinco. Dowiedz się więcej, odwiedzając stronę Drinco.pl


Źródło: Komunikat firmy. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag Drinco
To warto przeczytaćfot. Geralt

fot. geralt


RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2017 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.