150% wyższe parametry serwerów od nazwa.pl!

Artykuł sponsorowany 06-07-2010, 09:06

W serwisie nazwa.pl możesz nabyć na pół roku serwer o wysokich parametrach za 0 zł! Skorzystaj z promocji „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!” i zdobądź dla swojej firmy serwer Active o zupełnie nowych parametrach!

Do tej pory serwer Active posiadał 10 GB powierzchni dyskowej i 2000 GB transferu. Jednak teraz parametry serwerów podniesione zostały do 250 % - a cena pozostała ta sama!

Nowa powierzchnia dyskowa serwera wynosi teraz 25 GB! Możesz ją spożytkować na archiwizację firmowych dokumentów. Możesz także wykorzystać serwer jako platformę do komunikacji i wymiany plików pomiędzy pracownikami lub firmą i klientami/kontrahentami. Na serwerach od nazwa.pl możesz tworzyć nieograniczoną liczbę spersonalizowanych kont FTP. Dzięki temu możesz udostępniać komu tylko chcesz wybrane dokumenty w sposób łatwy i szybki pliki nawet o bardzo dużej wadze (np. te, których nie da się wysłać jako załącznik do e-maila). Ponadto od nazwa.pl wraz z serwerem otrzymasz Active.FTP – panel do zarządzania zawartością hostingu z poziomu przeglądarki internetowej. Osoby, którym chcesz udostępnić pliki nie muszą pobierać ani instalować żadnych dodatkowych programów!

nazwa.pl

Powierzchnia dyskowa 25 GB serwera Active w nazwa.pl umożliwi Ci nie tylko swobodną archiwizację i wymianę plików. Masz możliwość tworzenia dowolnej liczby kont e-mail, nawet o tym samym loginie! Dzięki temu i tak wysokiej powierzchni, każdy z Twoich pracowników może posiadać własne konto pocztowe, na którym będzie mógł swobodnie zarządzać i przechowywać wiadomości. Wraz z serwerem Active w nazwa.pl do dyspozycji otrzymasz Active.office – profesjonalny organizer z funkcją obsługi poczty e-mail. Dzięki niemu Twoi pracownicy w jednym miejscu będą mogli w sprawny sposób zarządzać swoimi zadaniami i czasem. Active.office posiada także funkcję, dzięki której będą oni mogli współdzielić np. kalendarz. Znacznie ułatwi to współpracę!

nazwa.pl

Oprócz powierzchni dyskowej, serwery Active mają teraz o 150 % wyższy transfer (suma danych, które mogą zostać przesłana na i z serwera) – 5000 GB! Każda wysłana wiadomość e-mail, zamieszczony lub pobrany plik, a także wejście na znajdującą się na serwerze stronę WWW generuje zużycie transferu. Mając serwer o tak wysokim transferze możesz swobodnie i bez obaw użytkować usługę na wiele sposobów, nie musisz z niczego rezygnować!

nazwa.plSerwer Active możesz w nazwa.pl testować za darmo przez 6 miesięcy – wystarczy Panel Klienta o statusie „firma”! Wejdź na www.nazwa.pl, skorzystaj z promocji „Serwer za darmo + Kaspersky gratis!” i przez pół roku ciesz się serwerem Active za 0 zł! Możesz także skorzystać z kodu rabatowego: SPN-E97WTT i nabyć serwer Active z 90 % obniżką na rok! Wejdź na nazwa.pl i przekonaj się sam.


To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie

RSS  kalkulator OC mfind
pozycjonowanie


Aplikacja InPost Mobile

zabawki dla dzieci

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
« strona główna  -  do góry ^
Serwisy specjalne: