10 milionów inwestycji w iTaxi!

19-11-2017, 13:15

iTaxi szturmuje taksówkarski rynek z 10-milionowym finansowym zastrzykiem. Pieniądze zostały zebrane przez fundusz Dirlango. Celem iTaxi jest wart ponad 4 mld zł rynek taksówkarski w Polsce.

Dofinansowanie ma zostać całkowicie przeznaczone na rozwój iTaxi, w tym na: rozbudowę działu handlowego, działania marketingowe, rekrutację nowych kierowców oraz na modernizację autorskiej aplikacji mobilnej iTaxi. Plany są poważne, choć nie można zarzucić firmie mocnego ukorzenienia się na rynku. Do tej pory korporacja obsłużyła ponad 15 milionów pasażerów, działając w 150 miastach w Polsce. iTaxi regularnie oferuje atrakcyjne promocje oraz eventy dla stałych i nowych klientów. Wraz z dynamicznym rozrostem tej największej korporacji taksówkarskiej w kraju, rośnie jednocześnie jej konkurencyjność, a co za tym idzie, atrakcyjność dla konsumentów.

Prezes iTaxi, Stefan Batory prezentuje swoje stanowisko wobec dofinansowania Dirlango:

Według niego dzięki pracy wszystkich w iTaxi firma działa już w ponad 100 miastach Polski. Obsługuje ona zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmowych. Już dwa lata temu iTaxi bezgotówkowo obsługiwało ponad 1500 firm. Cały czas firmie towarzyszą zasady, które ustalono już na początku jej działalności. W iTaxi nadrzędną wartością jest uczciwe i partnerskie traktowanie wszystkich, którzy tworzą tą firmę oraz z nią współpracują. Na przestrzeni swojej działalności firma stała się niekwestionowanym liderem rynku, dynamicznie się rozwija i nie zamierza zwalniać swojego tempa. Właśnie stąd wynika decyzja o kolejnej rundzie finansowania. 

Obecnie w iTaxi jeździ ponad 10 tysięcy kierowców, a firma stawia na mocne zasady etyczne prowadzonej działalności, oferując swoim klientom gwarancję uczciwości. Klarowne zasady gry otwierają iTaxi kolejne drzwi. Świadczą o tym m.in. wygrane przetargi na oferowanie usług na lotniskach - iTaxi jest już obecne na lotniskach w Poznaniu i Lublinie.

Mija już także 5 lat obecności iTaxi na rynku. Prezes firmy oświadczył, że to dopiero początek dynamicznego rozwoju korporacji, a iTaxi nie zamierza zwalniać z innowacyjnością i rozwojem.


Źródło: Informacja prasowa. Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami w DI: kf@di24.pl
Tematy pokrewne:  

tag komunikat firmytag iTaxi
To warto przeczytać

fot. e-filefot. Media 3.0fot. PR-imofot. Chce.to
  
znajdź w serwisieRSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Grudzień 2018»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
Serwisy specjalne:
Jak czytać DI?
Newsletter

Podaj teraz tylko e-mail!RSS
Copyright © 1998-2018 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.